آموزش رانندگي

آموزش حركت با دنده عقب  كليك كنيد


آزمون شهري كليك كنيد


آموزش پارك دوبل كليك كنيد


بهترين حالت گرفتن فرمان كليك كنيد


آموزش پارك كنار جدول كليك كنيد


فيلم آموزش مهارت هاي رانندگي كليك كنيد


آموزش پارك دوبل كليك كنيد


آموزش دور زدن دو فرمانه و يك فرمانه كليك كنيد

 

آموزش رانندگی کلیک کنید


آموزش رانندگی تصویری کلیک کنید

 
آموزش رانندگی مخصوص بانوان کلیک کنید


دانلود جزوه آموزش عملي رانندگي

    دانلود جزوه آموزش عملي رانندگي,
    دانلود كتاب آموزش عملي رانندگي,
    دانلود آموزش عملي راهنمايي و رانندگي,
    دانلود برنامه آموزش عملي رانندگي,
    دانلود آموزش عملي رانندگي مقدماتي,

پارك ال:

الف) ابتدا كنار خيابان با فاصله ي مناسب كه بيشتر از نيم متر و در فاصله ي طولي مناسب كه چند متر بعد از تقاطع است، ايست كرده، با دنده عقب و راهنماي سمت راست آرام حركت كرده تا جايي كه اولين گوشه ي سه گوش به موازات خط ممتد جدول بشود؛ يا اينكه گوشه قبل از نوار مشكي بين سه گوش و شيشه ي درب عقب، در يك خط اوريب بيافتد؛ مماس بر سر جدولي كه بعد از قوس شروع مي شود، فرمان را در حال حركت، آرام به سمت راست دور مي دهيم تا جايي كه ماشين به موازات جدول مورد نظر برسد در اين صورت فرمان به سمت راست دور خوده است؛ ايست كرده


ب) برگرداندن بدون حركت، دو دور به سمت چپ: تا چرخ هاي دور خورده به سمت راست به حالت عادي خود برگردند و به موازات ماشين درآيند. دست راست را پشت صندلي شاگرد و سرو گردن را از بين صندلي هاي جلو رو به عقب برگردانده و با چراغ استپ و تنظيم دنده عقب رو به عقب حركت مي كنيم. در اين حالت، دست چپ بايد وسط فرمان كه قبلا به حالت راست برگشته قرار گيرد و انحراف حركت را با چپ و راست دادن فرمان كنترل مي كنيم.


ج ) خروج از پارك: با راهنماي سمت چپ، كمي رو به جلو حركت مي كنيم؛ با تغيير جهت فرمان به سمت چپ ايست كرده پشت سر را نگاه مي كنيم و رو به جلو حركت مي كنيم؛ وقتي به نبش تقاطع رسيديم ايست كرده، چپ و راست را نگاه مي كنيم و در مسير مورد نظر با راهنماي مناسب حركت مي كنيم. (يا گردش به چپ يا گردش به راست و يا مستقيم حركت مي كنيم.)

برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ فروردين ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۴۷:۴۱ توسط:آموزش رانندگي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :